Vedenie HC Prešov s potešením oznamuje, že v tíme zostáva aj jeden z minuloročných lídrov Samo Chalupa! Ten bol so 42 bodmi v 45 zápasoch tretím najproduktívnejším hráčom nášho tímu v minulej sezóne. Okrem toho ide o dobre stavaného hráča, ktorý je platný v ofenzíve aj v defenzíve, na presilovkách i v oslabeniach.

Je to v poradí už štvrtý odchovanec, ktorý sa objaví v drese nášho tímu v novej sezóne a jeden z členov jadra minuloročného kádra, ktorý bude pokračovať v Prešove aj v nadchádzajúcej sezóne.

„Som veľmi rád, že sme sa s klubom dohodli na pokračovaní spolupráce. Tento tím má pre mňa zvláštny význam, keďže som s ním vyrastal a robil tu prvé hokejové kroky. Aj keď máme za sebou dobrú sezónu a dostali sme sa až do finále, do Prešova som sa nevracal, aby som sa uspokojil s druhým miestom. Naša misia teda ešte neskončila a tento rok chceme postúpiť do extraligy. Verím, že sa nám to podarí a dostaneme prešovský klub tam, kam patrí. Bez vás, prešovských fanúšikov, to však nezvládneme dotiahnuť do úspešného konca. Dúfam teda, že vaša neochvejná podpora bude pokračovať aj v novej sezóne. Veľmi sa na vás teším,“ povedal nám Samo Chalupa.

Radosť máme aj my a takéto správy len zvyšujú naše nadšenie pred štartom novej sezóny.