HC Prešov s potešením oznamuje, že sa dohodol na pokračovaní spolupráce s naším kapitánom Vladom Mihalikom.

NHL, AHL, KHL, majstrovstvá sveta, švédska liga, tri tituly v extralige… a takto by sme mohli pokračovať donekonečna. Obrancu Vlada Mihalika všetci veľmi dobre poznáme a mohli by sme napísať milión slov o jeho bohatej kariére a úspechoch. My si však beztak najviac vážime niečo, čo na ľade neuvidíte, jeho schopnosť viesť spoluhráčov v kabíne, pomáhať mladým a prispieť k rozvoju tímu radami a vodcovskými schopnosťami.

Sme veľmi radi, že sme sa s naším rodákom a odchovancom dohodli na pokračovaní spolupráce. Pre HC Prešov sú Vladove schopnosti, na ľade i mimo neho, neoceniteľné a predstavujú jeden zo základných stavebných kameňov nášho tímu v novej sezóne.

„Vlani som prichádzal do Prešova s tým, že chcem vrátiť niečo rodnému klubu a mestu. Musím povedať, že pri plnení tejto úlohy sme neboli stopercentne úspešní. Tím však ukázal dobrý prísľub a som rád, že v novej sezóne môžem nadviazať na to, čo sme v tej minulej začali. Verím v potenciál tohto tímu a verím, že môžeme dosiahnuť veľké veci. Preto som nevidel žiadne dôvody na odchod. Toto mesto mám veľmi rád a myslím si, že prešovskí fanúšikovia si zaslúžia ten najlepší hokej,“ povedal nám Vlado po potvrdení svojho zotrvania v našom klube.

My máme veľkú radosť, že môžeme počítať s Vladom aj v nasledujúcej sezóne. Je to ďalší dôležitý krok pri stavbe nášho tímu.