Prešovský tím na sezónu 2024/25 sa nám krásne rozrastá. Už sme si predstavili niekoľko skvelých hráčov a v rovnakom duchu pokračujeme ďalej. Najnovším menom na prešovskej súpiske sa stal útočník s bohatými skúsenosťami z extraligy Lukáš Hamráček.

Rodák zo Spišskej Novej Vsi toho napriek pomerne mladému veku 28 rokov pochodil na Slovensku naozaj neúrekom. V extralige spolu nastúpil do 177 zápasov v dresoch Banskej Bystrice, Michaloviec, Liptovského Mikuláša a Spišskej Novej Vsi s bilanciou 18 gólov a 19 asistencií. Činil sa aj v druhej najvyššej súťaži, kde nastrieľal 85 gólov a pridal 91 asistencií v 249 zápasoch. Do Prešova tak prichádza ďalší hráč s veľkým streleckým potenciálom.

„Som veľmi rád, že sa môžem stať súčasťou prešovského hokejového projektu. Vlani tu hokej začal od znovu a bolo vzrušujúce sledovať progres Prešova v priebehu minulej sezóny. Nemyslím si, že tomuto klubu chýba veľa. Verím, že v nadchádzajúcej sezóne nájdeme niečo navyše a posunieme prešovský klub o ďalší krok dopredu,“ povedal nám pri podpise zmluvy najnovší prírastok v našej hokejovej rodine.

Tak ťa vítame v Prešove, Lukáš! Nech ti to u nás sype.